Zaznacz stronę

Dobrze wytłumiona podłoga zwiększa komfort, nie uważasz? Izolację akustyczną oraz tłumienie wibracji cenią sobie właściciele branży sportowej, przemysłowej oraz budowlanej. Dobre maty gumowe chronią przed hałasem oraz niechcianymi dźwiękami z otoczenia, które nie tylko irytują, ale i wpływają na efektywność w pracy. Jeśli zależy Ci na najlepszej izolacji dźwięków pod parkiet, koniecznie zapoznaj się z matami gumowymi od Rekoplast, o których piszemy poniżej!

Jakie korzyści przynosi izolacja dźwięków pod parkiet?

Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań dotyczących akustyki, które nie usatysfakcjonują Cię na długo. Tanie maty wyciszające dają krótkotrwały efekt. Dlatego stawiaj na sprawdzone możliwości, jakie zapewniają maty gumowe od Rekoplast. Nasze produkty idealnie sprawdzą się w funkcji podkładu pod wybrany parkiet. Niezależnie od rodzaju parkietu z użyciem mat zyskasz ciszę, komfort i odpowiednią ochronę przed hałasem.

Sekretem niezawodności mat gumowych od Rekoplast jest ich materiał oraz precyzyjne wykonanie. Każdy model został stworzony na podstawie innowacyjnej technologii związanej z recyklingiem opon samochodowych. Granulat gumowy, z jakiego zrobione są maty, pozwala na długą żywotność, a także wielokrotne wykorzystanie na dowolnej powierzchni. Ponadto nasze produkty cechują się wysokim współczynnikiem ∆Lw, który wyróżnia je na tle pozostałych marek. Dzięki temu izolacja dźwięków pod parkiet w Twojej przestrzeni użytkowej będzie na najwyższym poziomie.

Izolacja akustyczna oraz wibroizolacja sprawdzi się nie tylko w domach oraz budynkach mieszkalnych. Będzie to również idealne rozwiązanie dla specjalistycznych obiektów, takich jak instytucje badawcze i centra konferencyjne. W takich miejscach maty gumowe od Rekoplast świetnie zdadzą egzamin jako element antypoślizgowy oraz ochronny. Dzięki odporności na wilgoć maty poradzą sobie nawet w bardzo trudnych warunkach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Wybierając jeden z modeli mat na naszej stronie, będziesz cieszyć się ich funkcjonalnością przez lata.

izolacja dźwięków pod parkiet

Izolacja dźwięków pod parkiet z matami od Rekoplast – Twój wybór na lata!

Korzyści płynące z użytkowania mat gumowych od Rekoplast są długotrwałe i odczujesz je już po pierwszym montażu. Twój parkiet zyska najlepszą izolację dźwiękową, którą docenią wszyscy korzystający z tej przestrzeni użytkowej. Postaw na konkretny produkt do izolacji akustycznej pod parkiet i dopasuj go wedle własnych oczekiwań. W asortymencie Rekoplast znajdziesz dwa modele idealnie wpasowujące się w funkcję podkładu pod parkiet.

Świetnym rozwiązaniem będzie jednostronnie ryflowana mata gumowa Rekoline. Charakteryzuje się niską gramaturą, doskonałymi właściwościami wibroizolacyjnymi i dźwiękoizolacyjnymi. Rekoline ma również wysoką elastyczność, właściwości antypoślizgowe oraz hydroizolacyjne. Idealnie sprawdzi się jako podkład pod panele i inne pokrycia podłogowe, którym zapewni odpowiednią wibroizolację.

Alternatywą dla tego pomysłu będzie mata gumowa Rekoflat LD. To wyrób o płaskiej strukturze zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Cechuje go niska gęstość, optymalna elastyczność, a także wysokie parametry akustyczne i wibroizolacyjne. Podobnie jak Rekoline, ten model maty świetnie sprawdzi się jako podkład pod parkiet, jednocześnie zapewniając mu amortyzację. Rekoflat LD bezproblemowo użyjesz wewnątrz, jak i na zewnątrz wybranych obiektów, dzięki uniwersalnym korzyściom.

Warto wspomnieć, że wszystkie modele mat gumowych od Rekoplast zakupisz w formie wygodnych rolek o wymiarach dostosowanych pod własne potrzeby. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i precyzyjniej dobrać produkt. Ponadto nasze propozycje mat gumowych nie zawierają niebezpiecznych substancji, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne i komfort użytkowników. Jeśli chcesz uzyskać najlepszą izolację dźwięków pod parkiet, koniecznie sprawdź ofertę Rekoplast i wybierz niezawodną matę!