Zaznacz stronę

Prawidłowa izolacja akustyczna i wibracyjna to świetna ochrona przed hałasem, która zwiększa komfort pomieszczeń użytkowych. Z jej zalet korzystają branże budowlane, przemysłowe, a także sportowe. Jeśli zależy Ci na najlepszych właściwościach wibroizolacyjnych, koniecznie postaw na matę wibroakustyczną od Rekoplast. Warto pomyśleć o niej już na etapie aranżacji danej przestrzeni, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas. Poniżej podpowiadamy, co warto wiedzieć o macie wibroakustycznej!

Mata wibroakustyczna, czyli jaka?

Zdecydowaną zaletą maty wibroakustycznej od Rekoplast jest możliwość wykorzystywania jej w różnych dziedzinach. W budownictwie idealnie sprawdzi się ona, jako podkład pod jastrych, czy element ściany działowej i mobilnej. Dzięki temu poprawa właściwości akustycznych pozytywnie wpłynie na komfort pracy osób przebywających w takich pomieszczaniach. W branży sportowej mata wibroakustyczna świetnie wyciszy nawierzchnię do ćwiczeń oraz ochroni przed możliwymi poślizgnięciami, czy upadkami. Te właściwości cenią sobie zwłaszcza profesjonalne kluby fitness.

W dziedzinie przemysłu mata wibroakustyczna idealnie sprawdzi się, jako element zwiększający izolacyjność akustyczną w obudowach maszyn. Dodatkowo może stanowić dobry fundament czy podest pod specjalnymi urządzeniami. Zapewni to również ochronę przed zniszczeniem nawierzchni oraz zniweluje drgania i głośną pracę maszyn. Ta mata znajdzie też zastosowanie w transporcie dzięki właściwościom antypoślizgowym i stabilizującym podłoże.

Mata wibroakustyczna od Rekoplast to sprawdzony wybór na lata. Jej produkcja opiera się na innowacyjnych technologiach z wykorzystaniem materiałów z recyklingu opon samochodowych. To daje Ci gwarancje długotrwałości i najwyższej jakości produktu. Tym samym wspierane są wartości ekologiczne, ponieważ maty są przyjazne dla środowiska naturalnego i nadają się do wielokrotnego użycia. Niestraszna im nawet wilgotna przestrzeń, czy nierówna nawierzchnia. Instalacja mat jest szybka i łatwa, co pozytywnie wpływa na ich użytkowanie.

mata wibroakustyczna

Mata wibroakustyczna od Rekoplast – jakość i niezawodność

Rekoplast daje Ci możliwość dopasowania odpowiedniego modelu maty wibroakustycznej wedle własnych oczekiwań. Dzięki temu z łatwością znajdziesz produkt, który pozwoli Ci cieszyć się pełnią korzyści z jego użytkowania. Nasze maty gumowe mają doskonałe właściwości hydroizolacyjne oraz wibroizolacyjne, są idealne do zastosowań akustycznych. Będą także pełniły funkcję elementu antypoślizgowego i ochronnego. Z matą wibroakustyczną od Rekoplast stawiasz na jakość i niezawodność.

Modelem wpasowującym się w cechy maty wibroakustycznej może być Rekoflat HD. To obustronnie gładki wyrób o wysokiej gęstości oraz dużej wytrzymałości, co czyni z niego doskonały materiał wibroizolacyjny. Cechuje się dobrymi właściwościami antypoślizgowymi oraz odpowiednią elastycznością. Sprawdzi się do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Rekoflat HD będzie idealnym rozwiązaniem, jako podkład pod legary tarasowe, czy fundament maszyn.

Alternatywą będzie mata gumowa Rekosquare o jednostronnej nadanej strukturze kwadratu. Charakteryzują ją wysokie parametry akustyczne oraz wibroizolacyjne. Rekosquare ma optymalną elastyczność i doskonałe właściwości antypoślizgowe. Dzięki swojej wytrzymałości i sztywności możesz ją wykorzystać w celu zabezpieczenia różnych nawierzchni podłogowych.

Niezależnie od tego, na jaki model maty wibroakustycznej od Rekoplast się zdecydujesz, będziesz mógł cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem. Żaden z modeli mat gumowych od Rekoplast nie zawiera niebezpiecznych substancji, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo. Oprócz tego matę wibroakustyczną możesz nabyć w formie wygodnych rolek, dopasowując jej rozmiar wedle własnych preferencji. Jeśli zależy Ci na wyjątkowych właściwościach akustycznych i wibracyjnych, to nasze produkty będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Nie zwlekaj, sprawdź dostępną ofertę na stronie Rekoplast i wybierz najlepszy model maty wibroakustycznej dla siebie!