Zaznacz stronę

wykonujemyPrawidłowa izolacja akustyczna stropów to gwarancja komfortu pracy i odpoczynku. Należy o niej pamiętać już na etapie aranżacji przestrzeni, co dodatkowo pomoże zaoszczędzić czas. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w matę akustyczną do stropów od Rekoplast. Profesjonalnie wykonana mata pozytywnie wpłynie na właściwości akustyczne ścian działowych i mobilnych. Poniżej podpowiadamy, jaka dokładnie powinna ona być!

Mata akustyczna do stropów, czyli komfort i ochrona na co dzień

Właściwości mat akustycznych do stropów cenią sobie przede wszystkim właściciele branż budowlanych. Profesjonalna izolacja akustyczna zdecydowanie poprawia komfort pracy osób przebywających w takich pomieszczeniach. To również świetna ochrona przed hałasem oraz niepożądanymi dźwiękami z otoczenia. Aby odpowiednio zabezpieczyć stropy, jest potrzebny produkt najwyższej jakości. Dlatego warto wybrać matę akustyczną od Rekoplast, która świetnie sprawdzi się, jako element ściany działowej i mobilnej.

Budowlana mata akustyczna do stropów powinna być trwała, mocna i odporna na wszelkie zniszczenia. To właśnie gwarantują produkty od Rekoplast! Nasze maty wykonujemy z innowacyjnych materiałów pochodzących z recyklingu opon samochodowych. Granulat gumowy zapewnia odpowiednią funkcjonalność nawet w bardzo trudnych warunkach. Niestraszna mu nawet wilgoć ze względu na właściwości hydroizolacyjne. Warto zaznaczyć, że maty akustyczne od Rekoplast to produkt przyjazny środowisku z możliwością wielokrotnego użycia.

Montaż innych elementów akustoizolacyjnych do stropów mógłby zająć wiele czasu. Zupełnie inaczej jest w przypadku mat akustycznych. Ich instalacja jest łatwa i szybka, tak samo jak czyszczenie i konserwacja. Dzięki temu nie musisz trudzić się przy montowaniu mat, co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Mata powinna być także żywotna, na co  możesz liczyć w przypadku wyrobu akustycznego od Rekoplast. Ten idealny produkt wibroizolacyjny dobrze sprawdzi się przez lata.

mata akustyczna do stropów

Mata akustyczna do stropów od Rekoplast – Twój sprawdzony wybór!

Mata akustyczna do stropów przyda się zarówno w domach i budynkach mieszkalnych, jak i instytucjach badawczych, czy salach koncertowych. Tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa amortyzacja stropów, z pewnością powinny pojawić się maty akustyczne od Rekoplast. Niezależnie od tego, na jaki model maty akustycznej się zdecydujesz, zyskujesz pewność, że będzie to wybór produktów najwyższej jakości oraz trwałości.

Ciekawą propozycją do izolacji akustycznej stropów będzie mata gumowa Rekoflat HD. To obustronnie gładki wyrób o wysokiej gęstości oraz dużej wytrzymałości, co czyni z niego doskonały materiał wibroizolacyjny. Rekoflat HD cechuje się dobrymi właściwościami antypoślizgowymi oraz odpowiednią elastycznością. Oprócz tego charakteryzuje się wysoką gęstością i dużą wytrzymałością przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Matę można stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz wybranych powierzchni.

Rekoflat HD będzie również świetny do zabezpieczania dachów, czy fundamentów i podestów maszyn oraz urządzeń. Sprawdzi się też jako podkład pod legary tarasowe, a także systemy solarne. Co najważniejsze jego struktura nie zawiera niebezpiecznych substancji, co wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Ta mata akustyczna do stropów dostępna jest na stronie Rekoplast w formie wygodnych rolek, które możesz dopasować rozmiarem pod własne oczekiwania. To z pewnością ułatwi Ci zakup najlepszej maty akustycznej dla siebie.

Wybierasz matę akustyczną do stropów od Rekoplast? Każdy wyrób przeszedł odpowiednie atesty i zdobył niezbędne certyfikaty niezawodności. Natomiast odpowiednie parametry techniczne zapewnią najlepszą izolację akustyczną w wybranym pomieszczeniu, by każdy mógł cieszyć się z jej funkcjonalności przez lata. Dlatego, jeśli nie masz jeszcze swojego ulubionego modelu maty akustycznej do stropów, koniecznie sprawdź dostępną ofertę na stronie internetowej Rekoplast. Będzie to sprawdzony wybór w okazyjnej cenie!