Zaznacz stronę

Czy wiesz, że wykorzystanie dobrych wycieraczek gumowych pozwala zaoszczędzić około 44 proc. czasu poświęcanego na sprzątanie? Badania przeprowadzone przez organizację ETSA nie kłamią – w dodatku potwierdzają, że przekłada się to na 14 proc. obniżkę kosztów związanych właśnie ze sprzątaniem. Wycieraczki gumowe to nie tylko ozdoba, ale jak widać szereg korzyści. Dlatego warto postawić na te jak najlepszej jakości od renomowanych producentów. Kluczowe pytanie brzmi jednak: jak je dobrać do pomieszczenia?

Czym są wycieraczki gumowe REKOPLAST?

Wycieraczki gumowe Rekoplast to uniwersalna propozycja dla każdego – zarówno właścicieli zakładów przemysłowych, obiektów użytkowych, jak i odbiorców indywidualnych. W czym tkwi ich fenomen? Przede wszystkim w dokładnie wyselekcjonowanym składzie, który zapewnia trwałość, solidność i wytrzymałość nawet w ekstremalnych warunkach.

Wycieraczki gumowe Rekoplast są wykonane z granulatu gumowego pochodzącego z recyklingu opon samochodowych. Łatwo sobie wyobrazić jak solidnym i mocnym tworzywem są dobrze nam znane opony. Takie same cechy mają wycieraczki gumowe Rekoplast. Ponadto produkty są objęte stosownymi atestami i certyfikatami, które świadczą o ich wysokiej jakości. Przyjazne środowisku i ekologiczne, są niewrażliwe na tarcie, ścieranie i skrajne temperatury.

Tworzenie produktów w oparciu o surowce wtórne jest więc ekonomicznym i bezpiecznym rozwiązaniem. Poza tym wycieraczki gumowe Rekoplast powstają zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami w najnowocześniejszych parkach maszynowych. Antypoślizgowe, chronią przed poślizgnięciami i upadkami, są bardzo łatwe w czyszczeniu. Nie musisz ich pielęgnować specjalnymi preparatami. Warto wiedzieć, że wycieraczki gumowe Rekoplast są również korzystne cenowo i dopasowane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wycieraczki gumowe na metr

Wycieraczki gumowe są dostępne w różnych wariantach. Jak wiadomo, w każdym pomieszczeniu będzie wymagany ich inny rozmiar, kształt czy wymiary. Dlatego najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zakup wycieraczek gumowych na metr. Spotykane w formie rolek i płyt, znakomicie pasują także do nietypowych przestrzeni i zakamarków. 

Rekoplast oferuje więc wycieraczki gumowe na metry w różnych wymiarach. Możesz je dowolnie przycinać – to Ty decydujesz o ich kształcie i rozmiarze. To świetna alternatywa dla każdej przedsiębiorczej osoby, która ceni ekonomiczne rozwiązania. Wybierając wycieraczki na metry, zapobiegasz marnowaniu materiału, którego nadwyżka byłaby kłopotliwa. 

Tak więc wycieraczki na metry przekładają się analogicznie na oszczędności finansowe. Ponadto dobry fachowiec bez problemu pomoże w dopasowaniu produktu do Twoich potrzeb.

Przemysłowe wycieraczki gumowe

Wycieraczki gumowe w przemyśle mogą być stosowane w każdej branży. Sprawdzają się nawet w zakładach przemysłowych, fabrykach, na magazynach czy halach produkcyjnych. Nie tylko dbają o czystość obiektu, ale także wizerunek. Eleganckie wycieraczki świadczą o staraniach właściciela i jego podejściu do schludności w obiekcie.

Tak więc wycieraczki gumowe mogą zabezpieczać okolicę wokół drzwi wejściowych, a nawet być wykorzystywane do ochrony podłoża, na którym się znajdują maszyny i urządzenia. Nierzadko są także podkładane pod krzesła czy biurka. Ich cenne właściwości antypoślizgowe mają działanie stabilizujące, poza tym zapobiegają upadkom, które tak często mają miejsce w zakładach pracy. Oczywiście nie można zapomnieć o podstawowych właściwościach wycieraczek, czyli redukcji zanieczyszczeń.

Wycieraczki gumowe zatrzymują większość zabrudzeń, dbają o stan podłóg w zakładach i eliminują ryzyko ich zniszczenia. Walczą też z grzybami i bakteriami, przenoszonymi na obuwiu. Dlatego właśnie warto się zaopatrzyć w jak najlepsze wycieraczki, które się sprawdzą w każdym zakładzie, biurze i innym obiekcie. Mogą być wykorzystywane w różnorodny sposób – zależnie od Twoich preferencji.